Rozkład jazdy Canarinhos w dniach 05.07-11.07

Bileciki do kontroli! Nie wiecie, gdzie i kiedy możecie spodziewać się takich słów? Poniższa rozpiska co nieco wyjaśni Wam sprawę!

  • 05.07 – ul. Curie-Skłodowskiej – linie nr  1, 2, 4, 10, 16, 115, 145, 146, 715
  • 06.07 – ul. Wyszyńskiego – linie nr A, N, 128, 904, 914, 924
  • 07.07 – ul. Borowska – linie nr 112, 113, 133, 136, 145, 146, 612, K
  • 08.07 – ul. Rubczaka – linie nr   117, 123, 137, 138, 917, 937
  • 09.07 – al. Jana Kochanowskiego – linie nr 116, 121, 131 ,141, 911, 921, D
  • 10.07 – ul. Świeradowska – linie nr  31, 32, 136, 145, 146, K
  • 11.07 – ul. Żmigrodzka – linie nr 1, 7, 15, 129, 908

Musicie pamiętać, że:

  • Canarinhos kursują po całym Wrocławiu
  • Alisson Becker należy obecnie do światowej czołówki goalkeeperów (dowód poniżej):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *