Niech się szampan leje – przed Wami Jebnięcie Kwietnia!

Kwiecień plecień, bo przeplata – trochę jebnięć, trochę lata. Wśród lawiny zgłoszeń niezależna (jak zwykle) komisja wybrała sześć zdarzeń, które zostały nominowane do tytułu Jebnięcia Kwietnia w MPK Wrocław. Wszelkie szczegóły znajdziecie w poniższym poście z fanpage’a.

W tym miesiącu wygrała natura.

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa…

… Wrocławia większość srogo blokuje! 183 z 361 głosów zebrało jebnięcie drzewa przy Moście Zwierzynieckim. Zerwana trakcja, gigantyczne korki przy pl. Grunwaldzkim – to było coś! Od razu przypomniał mi się pewien przeciętny inaczej film i jego cudowna recenzja:

Drzewu gratuluję zgarnięcia tytułu za najlepsze Jebnięcie Kwietnia! Sprawdźmy jeszcze, co tam słychać na niższych stopniach podium.

Miejsce drugie – kurier vs tramwaj!

Jeśli spodziewaliście się, że Wasza paczka dotrze w dniu 29.04.19, to mogliście się rozczarować. Samochód kurierski postanowił zmierzyć się w pojedynku z tramwajem linii nr 4. Ciężko stwierdzić, kto wygrał te starcie. Wiadomo natomiast, kto przegrał – pasażerowie oraz ludzie czekający za swoje duperele zamówione z internetu.

Jebło? No to Nagły Atak Spawacza!

Podium uzupełnia ciekawa sytuacja z okolicy Mostów Pomorskich. Volksvagen zderzył z tramwajem linii nr 15. Skoro było wiadomo, że kursowanie w tej części Wrocławia zostanie wstrzymane, to nie było sensu tego zmarnować – do akcji wkroczył Nagły Atak Spawacza! Zaczął on w trymiga reperować uszkodzone tory. To zachowanie godne pochwały – w końcu trzeba wykorzystywać każdą dostępną sekundę, żeby choć minimalnie poprawić stan MPK Wrocław.

Standardowo dziękuję wszystkim osobom zgłaszającym jebnięcia na grupę. Dzięki temu mieszkańcy Miasta Krasnali wiedzą, czego spodziewać się na drogach, a cała nasza społeczność raz w miesiącu może dokonać niezwykle prestiżowego wyboru najlepszego jebnięcia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *