MAMY TO! Jebnięcie marca A.D.2019 w MPK Wrocław!

Z miesiąca na miesiąc wykładniczo rośnie liczba Korespondentów, która partycypuje w wyborze Jebnięcia Miesiąca W MPK Wrocław. Ciężko się dziwić – w końcu poziom jebnięć jest niezwykle wysoki. Gdy wydaje sie, że MPK już niczym nie zaskoczy, to wtedy krzyczy: potrzymaj mi pantograf! i wjeżdża z buta z czymś niebywałym.

Jak co miesiąc w szranki stanęło sześć jebnięć. Głosowanie tradycyjne odbywało się przy użyciu najdokładniejszej metody badania opinii publicznej kliknięcia reakcji przy poście. Znajdziecie go poniżej:

Wydawało się, że Korespondenci będą mocno podzieleni w sprawie wyboru najlepszego jebnięcia. Okazało się jednak, że jedno z nich zmasakrowało konkurencję. Tak samo, jak sporą część asfaltu zmasakrowało…

…przeoranie Wrocławia przy użyciu tramwaju!

538 z 603 głosów. Absolutna dominacja. Pozostaje mi tylko przytoczyć relację od Korespondenta:

Tramwaj 2352 od Stawowej jechał wykolejony, do placu Legionów. Po drodze sprzątnął 2 auta, uszkodził próg na przystanku, zrobił 700 metrów dziury w płytach betonowych rozwalił sygnalizacje dla pieszych na Arkadach, uszkodził lekko torowisko na Arkadach i wykolejony zapieprzał 50 na godzinę po Piłsudskiego do Legionów.

Nic dodać, nic ująć.

Dwóch Adasiów Miauczyńskich

Drugie miejsce zajęły wspólnie dwa jebnięcia:

Obydwa incydenty zebrały po 20 głosów.  Były dzielne, ale nie miały żadnych szans ze zwycięzcą.

Dziękuję za setki zgłoszeń w marcu. Przy okazji zaleca się czujność. W końcu mamy już kwiecień, więc już pod koniec tego miesiąca trzeba będzie wybrać kolejne Jebnięcie Miesiąca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *