Jebnięcie lutego A.D.2019 w MPK Wrocław!

Nawet oscarowa gala nie rozpala ludzi tak bardzo, jak możliwość wybrania najlepszego jebnięcia miesiąca w MPK Wrocław! W lutym konkurencja była niezwykle mocna. Wszystkie szczegóły oraz listę nominowanych znajdziecie w poniższym poście:

 

Z kilkuset zgłoszeń od Korespondentów MPK Wrocław wybrane zostało sześć najbardziej epickich. Niezależna komisja złożona z Korespondentów dokonała trudnego, ale sprawiedliwego wyboru. Jebnięcie miesiąca mogło być tylko jedno. Panie i panowie:

Dogadujemy się, czy dzwonimy po policję?

Zwycięzcą zostaje nie kto inny, tylko smutny tramwaj-mops, który niechcący władował się w tyłek swojego kolegi. Jebnięcie wywołało lawinę komentarzy. Powstało parę świetnych memów. Osobie zgłaszającej należą się gratulacje i przypinki prawdziwego Korespondenta MPK Wrocław! Zapraszam do kontaktu na adres e-mail: kontakt@jeblo.eu w celu ustalenia przekazania przypinek.

Więcej szczegółów nt. tego jebnięcia pod tym linkiem.

„Stanę tutaj na momencik – co może pójść nie tak?”

Drugie miejsce w plebiscycie zajął mistrz parkowania spod Wroclavii. Dzięki swoim niemałym umiejętnościom zablokował ruch autobusowy w centrum w pewien sobotni wieczór. Pamiętajcie na przyszłość, że stawanie w ten sposób, jest kompletnie przypałowe.

Popisy maestro kierownicy znajdziecie pod tym linkiem.

Podium zamyka nieco mniej zabawna sprawa – zatrzymanie tramwajów przy pl. Strzegomskim „dzięki” kibolom Śląska, którzy postanowili unieszkodliwić Bogu ducha winne drzwi. Czy jest to najlepszy możliwy sposób na świętowanie wygranej? Chyba nie.

Zgłoszenie z grupy znajdziecie pod tym linkiem.

Wielkie podziękowania dla wszystkich osób angażujących się w życie grupy – dzięki tym wszystkim zgłoszeniom możemy raz w miesiącu pośmiać się przez łzy i bawić się w takie głosowania. Następne głosowanie już na koniec marca. Jeden mocny faworyt już się objawił. Nie uprzedzajmy jednak faktów, bo jeszcze dużo miesiąca przed nami!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *