Dwa zdania dla TVP3 Wrocław

12-go lutego stanąłem przed kamerą TVP 3 Wrocław, które poprosiło mnie o kilka zdań na temat wrocławskich torowisk. Wszystko w związku z audytem torowisk (dokonanym przez pana Jacka Sutryka). Wykazał on, że 11% z nich (tylko tyle?) jest w bardzo złym stanie. Link do materiału tutaj.

Bardzo mocno zaskoczyło mnie to, że reporter zapytał mnie, co właściwie jest publikowane na grupie Korespondenci MPK Wrocław. Chyba nie tak powinno robić się research. Prawda panie Marcinie? Zresztą przed naszą rozmową nie był on świadomy istnienia tej grupy. Dowiedział się o niej dopiero wtedy, gdy spytał w jaki sposób jego redakcyjni koledzy wcześniej obchodzili to, że w nazwie fanpage’a jest to skandaliczne, wulgarne słowo, jakim jest JEBŁO.

Niemniej sama treść reportażu daje nadzieję, że prezydent Wrocławia na poważnie weźmie się za poprawę infrastruktury miejskiej komunikacji. Musimy trzymać kciuki za to, by obietnice faktycznie weszły w życie i realnie poprawiły jakość i bezpieczeństwo korzystania z usług MPK Wrocław.

Szerokiej drogi, kochani Korespondenci!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *