Czerwiec: szalony miesiąc z jebnięciami – MAMY LAUREATA!

Co to był za miesiąc! Ani styczeń, ani luty, ani marzec, ani kwiecień, ani maj nie były tak obfite w SĄŻNISTE jebnięcia, jak czerwiec! Z reguły niezależna komisja (czyli ja) wyłuskiwała sześć incydentów, spośród których wybieraliście te najlepsze. Tym razem lista nominowanych liczyła… 13 (słownie: tak, trzynaście) sztuk. Niby liczba pechowa, ale udało się Wam szczęśliwie wybrać to jedno, jedyne, NAJPIĘKNIEJSZE Jebnięcie Czerwca. Zostały oddane 1042 głosy, co też stanowi dotychczasowy rekord! Pod tym linkiem znajdziecie nominacje. Jak zwykle macie chwilę na przygotowanie chrupadełek. A po tej chwili, jak sam zły, wjeżdżają wyniki głosowania!

Mikołaj, choć nie Święty, to rozdaje Jebnięcia!

270 z 1042 głosów zgarnął historyczny tramwaj Mikołaj, który jebnął 26-go czerwca przy ul. Legnickiej. Żeby było jeszcze zabawniej – chwilę później wykoleiła się też trzydziestka dwójka, która ruszyła z Dolmedu ze względu na wcześniejszą awarię wyżej wspomnianego Mikołaja! Ta sekwencja nieszczęśliwych sytuacji znalazła uznanie w oczach Korespondentów i zyskała 25,91% w najbardziej szalonym miesiącu tego roku.

Link do jebnięcia: o tutaj!

 

Tory jako hopka… zaprosimy Tony’ego Hawka?

26.06 był niezwykle gorący – nie dość, że Mikołaj pomylił pory roku i wyskoczył ( z torowiska) ze srogą niespodzianką, to na dodatek w ten sam dzień powstała we Wrocławiu atrakcja, która mogłaby przyciągnąć do nas legendę skateboardingu – Tony’ego Hawka! Wspaniała hopka zrodziła się w wyniku nieludzkich temperatur, które tego dnia osiągnęły ok. 37 stopni w cieniu. Doskonałym dodatkiem do zgłoszonego jebnięcia okazało się zdjęcie pokazujące Pana z ZSiZ w absolutnie bezradnej pozie.

Link: tutaj

 

Dopiero uczę się jeździć!

Podium uzupełnia incydent z 7-go czerwca, gdzie tramwajowa L-ka postanowiła przepięknie wykoleić się tuż za Mostem Zwierzynieckim. Rozmach tego zdarzenia był taki, że kursantowi udało się zablokować drogę zarówno na Sępolno, jak i Biskupin. To się nazywa porządne szkolenie na motorniczego MPK Wrocław!

Link do jebnięcia: jeb!

Czerwiec był naprawdę SZALONY. Wyobraźcie sobie, że takie jebnięcia jak to, to i to nie trafiły się nawet na podium. Życzę wszystkim, żeby takich intensywnych miesięcy było jak najmniej. Jak zwykle dziękuję za wszystkie zgłoszenia – dzięki Wam, drodzy Korepondenci, część mieszkańców Wrocławia wie, czy dojedzie na czas do roboty lub szkoły. Na sam koniec podrzucam wykres słupkowy z rozkładem głosów na poszczególne jebnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *